KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9399125
nr 939 9125
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, stämpelsignerad, Kycklingarna matas, bladets mått: 78 x 55
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 februari 2015
kl 20:09:48
2/2 18:08:23